MENU

O nás

Česká akciová společnost IVEP Vám nabízí:

Stručná historie společnosti

Kořeny společnosti sahají až do osmdesátých let devatenáctého století, kdy inženýři Bartelmus a Donát založili v Brně první českou továrnu na elektrické stroje a zařízení všeho druhu - jak zní v zakládací listině. V roce 1927 se továrna stala součástí koncernu Škodových závodů v Plzni. V roce 1949 došlo k osamostatnění a přejmenování na EJF Brno, z jejichž vývojového střediska vznikl v roce 1966 Výzkumný ústav elektrických přístrojů a rozváděčů, jehož právním nástupcem je naše společnost.

Bohaté zkušenosti a vysoká odborná úroveň pracovníků společnosti jsou zárukou úrovně technického řešení a kvality výrobků. Sortiment výroby je zaměřen především do oblasti energetiky, ale i elektrických systémů pro dopravu, průmysl a speciální aplikace.

Kromě uvedeného výrobního programu je IVEP, a. s. schopna zajistit i výrobu modifikací a speciální provedení podle přání zákazníků. K dnešnímu dni jsme vyvinuli již téměř 3000 řešení pro naše zákazníky z celého světa. Pomozte nám překonat i tento rekord a jednejte s námi o svých problémech!

S produkty a službami společnosti IVEP se můžete setkat na pěti kontinentech ve více než 50 zemích. Všude tam jsme „ukázali energii cestu“.

 

Další informace: