MENU

O nás

Také cítíte vášeň pro nové technologie, objevitelskou povahu a rádi vidíte, že se vám práce povedla?

Jsme společnost specializující se na výrobu elektrických spínacích zařízení. Kořeny společnosti sahají až do osmdesátých let devatenáctého století, kdy inženýři Bartelmus a Donát založili v Brně první českou továrnu na elektrické stroje a zařízení všeho druhu – jak zní v zakládací listině. V roce 1927 se továrna stala součástí Škodových závodů v Plzni. Následně v roce 1949 došlo k osamostatnění a přejmenování na EJF Brno, z jejichž vývojového střediska vznikl v roce 1966 Výzkumný ústav elektrických přístrojů a rozváděčů, jehož právním nástupcem je naše společnost.

Jsme pyšní na dlouholetou tradicí s neustálým inovováním. Doposud jsme přinesli více jak 3000 prvotřídních elektrotechnických řešení na míru, a to pro stovky našich zákazníků a miliony uživatelů sítí elektrické energie již v bezmála 60-ti zemích světa. Všude tam ukazujeme energii cestu.

I díky našim přístrojům se některé zdánlivě všední věci stávají úžasné a jedinečné. Chvíle, kdy si hřejeme dlaně o šálek čaje, cestujeme na místa, která nám rozbuší srdce, nebo pozorujeme klidnou noční záři měst. My v IVEP, a.s. se po celou historii naší firmy radujeme z pocitu, že svým dílem přispíváme k tomu, aby tyto kouzelné okamžiky těšily každého z nás.

Také cítíte tu často přehlíženou, ale tak důležitou magii?

Uvědomujeme si, že v dnešním rychle se vyvíjejícím světě jsou přesnost a spolehlivost klíčovými faktory. Naše přístroje jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na tyto potřeby, aby zajišťovaly bezpečnost, výkonnost a dlouhodobou funkčnost vašich elektrických systémů. Každý detail je pečlivě promyšlen a každý výrobek prochází náročnými testy pro zajištění jejich vysoké kvality.

Společně s vámi se snažíme pochopit vaše problémy a vytvářet unikátní řešení, které vám pomůže usnadnit život. Nezáleží na tom, zda se jedná o malý projekt nebo rozsáhlou průmyslovou aplikaci, naše řešení se vám přizpůsobí. Mějte prosím na paměti, že ať už na našich stránkách najdete cokoliv, s radostí pro vás vytvoříme zcela nová řešení.

 

Další informace: