MENU

Pozvánka na Hannover Messe 2018 - Get new technology first!

Pozvánka na Hannover Messe 2018 - Get new technology first!
26.03.2018
Při příležitosti Hannover Messe 2018, vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku G70/1, hala 12 (zaměřená na distribuci energie) na Hannoverském výstavišti. 23.4.-27.4.2018 Hannover, Německo.

IVEP bude na Hannover Messe 2018, významném světovém veletrhu, zaměřeném na energetické systémy. Tato událost je pro nás jedinečnou příležitostí k představení našich inovací a průlomových řešení v distribuci elektrické energie.

Budeme vystavovat naše nejnovější technologická řešení od odpínače s charakteristikou F.L.I.R. (Fault Location, Isolation, Restoration) přes generátorové rozvaděče až po vnitřní odpínač s vakuovými komorami. Naši inženýři a obchodníci jsou připraveni seznámit návštěvníky stánku s technickou vyspělostí, kvalitou a výkonem našich výrobků. Také vám předvedeme ještě lepší vlastnosti našich přístrojů a ukážeme nové technologické trendy v našem výrobním programu.

Vaše vstupenka k návštěvě veletrhu Hannover Messe 2018 na vás už čeká tady: VSTUPENKA

Také můžete využít QR kód na této stránce a naskenovat ho přímo do vašeho mobilu, zavede vás přímo na stránku registrace návštěvníků a můžete pro vstup na výstaviště použít svůj chytrý telefon.

Těšíme se na vás na Hannover Exhibition Grounds!