MENU

HANNOVER MESSE 2017 - Bilance

HANNOVER MESSE 2017 - Bilance
01.05.2017
Děkujeme všem, kdo navštívili náš stánek a zajímali se o naše produkty v průběhu veletrhu Hannover Messe. Velmi si vážíme vašich dotazů i poptávek a ohromně nás těší projevená důvěra v kvalitu našich technologií.

Všichni, kteří jsme měli milou povinnost být na stánku IVEP na veletrhu Hannover Messe 2017, jsme téměř ochraptěli, sotva stojíme na nohou, do řeči pleteme slovíčka z dalších pěti jazyků, naše diáře přetékají vizitkami a v následujících týdnech se těžko najde čas pro další obchodní jednání, ale přesto, nebo možná právě proto jsme šťastní.

Obrovský zájem zaznamenal náš nejnovější odpínač s charakteristikou F.L.I.R. (Fault Location, Isolation, Restoration), který si navíc týden před veletrhem odbyl svou premiéru při montáži do sítě, přes generátorové rozvaděče až po vnitřní odpínač s vakuovými komorami. 

Slyšeli jsme spoustu přátelských slov, přirovnání našich výrobků k automobilům těch nejzvučnějších jmen a navázali nová partnerství s přáteli z celého světa.

Těžko se hledají slova, která skutečně přesně vystihují, jakou máme radost ze spolupráce s vámi, bude tedy nutné omezit se na prosté: DĚKUJEME!